Як безпомилково визначити розмір

не знаю, Ви знаєте - поділіться.

Знаю точно, якщо ми будемо однаково підходити до підбіру розміру одягу на повного чоловіка, ризик помилитися з ним значно знижується. Знаєте більш надійний спосіб, є що поправити або запитати – обов'язково напишіть. Внизу форма для відгуків.

З мого боку виконана деяка робота, для зменшення помилок. Мною виміряний кожен розмір із серії, тобто кожна пропонована річ. У свою чергу, якщо Ви перед покупкою виміряйте свою аналогічну річ яка сьогодні Вам за розміром і бажано після прання, порівняйте з моїми вимірами, результат яких в описі до товару, замовивши найближчі параметри – Покупка буде вдалою. При такому підході важливо, щоб виміри одягу робилися однаково, в одних і тих же місцях.

Так заміряв:

Приклад на спортивному костюмі, в інших категоріях виміри роблю аналогічно. За винятком штанів і шорт у яких пояс на гумці з шортами і брюками де пояс під ремінь з гульфіком.

Перший і найважливіший завмер - об'єм грудей і/або живота.
Заміряю куртку приблизно так: розклав на столі, розрівняв всі складки і виміряв відстань між пахвами (рукавами), без впливів на тканину. При необхідності, трохи нижче на рівні кишень завмер живота. Низ куртки, якщо на манжеті заміряю не розтягуючи його.

Довжина рукава.
Довжину рукава вимірюю від коміра по зовнішній стороні рукава разом з манжетом. При необхідності розділяючи на плече і власне сам рукав. При рукаві реглан розділити можна тільки умовно.

Об'єм рукава.
Об'єм рукава вимірюю в найширшому його місці. По шву що сполучає рукав з курткою, з-під пахви наверх до плеча. Якщо рукав реглан об'єм рукава значення приблизне ± 1 см.

Плечі.
Плечі заміряю із спини від шва до шва, з рукавом реглан завмер такий не роблю.

Довжина.
Довжину заміряю спереду від найвищої точки, вниз разом з манжетом. Вважаю, що для збільшеного розміру одягу (невеликий животик) цей завмер правильний на відміну від виміру по спині.

Аналогічно вимірюємо футболки, сорочки, толстовки, куртки і жилетки.

У брюках перший і найважливіший завмер - об'єм пояса/талії.
Вимірюючи пояс спочатку повністю його розтягую після відпускаю на 5-10 см. Результат на мій погляд оптимальний об'єм. Його і записую в таблицю виміру розмірів. На вимогу заміри: максимально розтягнутий пояс і без натягу гумки.

Пройма / посадка.
Заміряю від з'єднувального шва на верх разом з поясом. Потрібний замір для хлопця, якому подобаються штани з високим поясом/талією (на живіт) або (під живіт) з низькою посадкою.

Стегно.
Об'єм стегна заміряю від з'єднувального шва до краю. Ширина штанини на рівні коліна і внизу (кльош) заміряю на вимогу.

Довжина.
Довжину брюк заміряю по бічному шву, разом з поясом. У моделях де низ штанин на манжетах, заміряю з ними і з поясом.

Аналогічно вимірюємо всі шорти, штани і джинси з поясом на гумці.

 

У брюках, джинсах і джинсових шортах де пояс під ремінь з гульфіком основний завмер це пояс, але також важливо посадка або пройма. Хто любить вище - на живіт, хто любить нижче - під живіт. Довжина джинсів цікава тільки якщо ваш зріст вище середнього. Але в основному джинси доведеться вкорочувати. Найголовніше, щоб ми однаково підходили до підбору розміру. Заміряю так: з застебнутим поясом, розтягую джинси максимально, після пояс відпускаю на 1 см.Результат і є оптимальний об'єм джинсів в талії. А далі вже просто. Пройму вимірюю від з'єднувального шва наверх разом з поясом спереду і наверх разом з поясом ззаду. Якщо потрібно, об'єм штанини. Також вимірюю штанину в найширшому її місці від з'єднувального шва до краю. Довжина по бічному шву також разом з поясом.

Не знаю, правильно чи ні, але нехай буде написано 100xl або 100xs, але якщо чоловічий одяг великого розміру має мій об'єм і мої плечі з ростом – значить це мій розмір.

Впевнені у виборі - замовляйте сміливо. Як оформити замовлення. подивіться в разі якщо щось не виходить. Можна ще простіше - напишіть мені. Як зв'язатися з продавцем. сподіваюся є для вас зручний спосіб спілкування. Повністю виключити помилки не вийде, але зменшити їх можливість можна. Наприклад однаковим підходом до визначення розміру одягу для повних чоловіків. В інтернет магазин чоловічого одягу великих розмірів pan-velik.com.ua Ви завжди можете повернути або обміняти покупку, у відведений законом час, сплативши поштові витрати. Звичайно, якщо ви вважаєте, що моєї провини немає в невдалій покупці.

Ваш відгук або коментар

відгуки

Спасибі за ваш відгук і / або коментар