Часта ситуація, в якій покупець не вірить, що існує одяг для нього велика. Із за чого зрештою страждають ноги.

З мого боку. - Та нехай, не моя проблема. Але коли це переноситься в інтернет магазин – це моя проблема.

Сама історія:
Йде миловидна жіночка, бачить манекен і з неповторним здивуванням, вигукує.
- Нарешті то я знайшла розмір на свого чоловіка. Дайте мені найбільші джинси.

Для мене це давно пройдений етап. Найбільші чоловічі джинси у мене 86 розміру, два метри в об'ємі і зростанні. Чоловіка який ходить вони великі будуть. Так-что, даю найбільші джинси – 76 розміру. DEKONS супер батальна серія, найбільший розмір з цієї серії. Как-бы джинси сподобалися, ціна влаштувала і дама щаслива пішла геть.

Ненадовго.
Вранці приходить і каже, трохи обурена. - Що Ви мені дали? Мій чоловік великий, але не настільки. Міняйте на менші.
Та не проблема. На питання – Скільки менше на розмір, два, на три розміри менше?
Твердо знаючи, що чоловік її найбільший просить на один розмір менше. Здогадуюся про що йдеться, даю на два розміри менше. І як виявилося, замало.

На ранок від Ольги Романівни (вже познайомилися) дізнаюся трохи нового про свій асортимент. Її виведення: Одяг неправильного розміру, що продається мною. Що розмір вказаний нормальний, а одяг великий для цього розміру. І пояснила. Що десь-би вони не купували одяг чоловікові, їй пропонували найбільші розміри, які були її чоловікові малі або у кращому разі в обтяжку.
Купила вона для свого чоловіка у результаті найбільші джинси, але із звичайної батальної серії. 66 розмір джинсів Dekons.

Непогана історія, Яку не варто приміряти на інтернет магазин чоловічого одягу великого розміру. Для мене немає проблем з обміном та поверненням, звичайно в межах розумного. Нічого страшного, якщо обмінюють у магазині - самі принесли, поміняли. Ніяких питань. В інтернет магазині трохи інакше

Доставку одягу на себе бере пошта і вартість своїх послуг оцінює нескромно. Погодьтеся, платити за обмін або повернення в якому моєї провини немає, недолжен. А покупцеві незрозуміло, а після прикро, чому я не хочу оплачувати поштові витрати за обмін.